W idealnym świecie 0
W idealnym świecie

Pani z kosmetykami Lovem

 

W idealnym świecie, ze świeżą, krystaliczną wodą, czystym powietrzem, żywą, bogatą w składniki odżywcze dietą, niskim poziomem stresu, dużą ilością czasu na relaks, odpoczynek i regenerację, istnieje duża szansa, że pielęgnacja skóry taka, jaką znamy, byłaby niepotrzebna.

Nasza skóra jest cudownym ekosystemem samym w sobie.W idealnym świecie i w idealnych okolicznościach zawiera wszystkie elementy niezbędne do pełnego i doskonałego funkcjonowania bez pomocy lub interwencji czynników zewnętrznych - takich jak produkty do pielęgnacji skóry.

Ale nasz świat nie jest doskonały. Nasze ciała łatwo wpadają w tryb obronny, przeciwdziałając wysokiemu poziomowi zanieczyszczenia, złej diecie i wpływom zewnętrznym.

Dlatego dzisiejsza pielęgnacja musi spełniać nowe funkcje wspierające zdrowie naszej skóry i całego ciała.

Według Lovem kluczowe jest, aby wybierać produkty, które nie zakłócają pracy organizmu, działają na rzecz naszych delikatnych ekosystemów, nie niszczą skóry ani nie zaburzają jej funkcji. Zawsze będziemy zachęcać do wybierania składników, które są dobre na każdym poziomie, do wybierania kosmetyków tych marek, którym ufamy i do wyboru rytuałów, które inspirują i motywują do kochania siebie.

Dla nas magia dbania o siebie, o swoje zdrowie polega na tym, żeby codziennie wsłuchać się w swój organizm... w swoje ciało...i żeby pamiętać, że dotyk, który jest najlepszym dopełnieniem tego cudu...jest naszym własnym..

Czym dla Ciebie jest pielęgnacja skóry? Czemu służy w twoim świecie?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium