Wersje językowe
Etyka

 Dvie: Magda i Ewa

Najlepszy kosmetyk jaki nakładamy na skórę to ten, który działa na wszystkich poziomach, nie zakłócając naturalnych potrzeb skóry/ Jego zadaniem jest wspomaganie skóry w realizacji procesów naprawczych, w odbudowie i regeneracji. Sprawia, ze skóra jest odżywiona, promienna i zdrowa.

W Lovem nie używamy zbędnych wypełniaczy i bezwartościowych  składników. Nie dodajemy sztucznych barwników, silikonów, ftalanów, parabenów, peg-ów, sls-ów, i pochodnych ropy naftowej.

Składy kosmetyków są przemyślane, a ich formuły tak opracowane by były esencjonalne i skoncentrowane. Nie dajemy wielu składników w minimalnych i nic nie znaczących ilościach. Nie dbamy o ładne dodatki na etykiecie. Oferujemy najlepsze dostępne na świecie w najwyższych, skutecznie działających stężeniach. Nie używamy zwykłej wody, silnych konserwantów i zbędnych dodatków poprawiających konsystencję kremów. Nie dodajemy sztucznych zapachów, a olejków eterycznych używamy jedynie tam, gdzie mają niezbędne działanie terapeutyczne.

Nie testujemy naszych kosmetyków, ani użytych do nich surowców na zwierzętach. Otrzymaliśmy certyfikat Cruelty Free od międzynarodowej organizacji PETA. Składniki pochodzą od sprawdzonych dostawców i w większości z upraw ekologicznych. Są pozyskiwane z poszanowaniem środowiska i z szacunkiem dla pracy ludzi. Na każdym etapie wytwarzania staramy się jak najmniej szkodzić Ziemi.

Kosmetyki pakujemy w ciemne szkło biofotoniczne Miron o specjalnych ochronnych właściwościach i które można powtórnie wykorzystać.

Stosujemy dla bezpieczeństwa w najniższej dopuszczalnej  ilości bardzo delikatne konserwanty identyczne z naturalnymi, akceptowane przez Cosmos/Ecocert.

Kosmetyki wytwarzane są ręcznie w niewielkich partiach, i dobrze jest przechowywać je w lodówce.

Każdy z naszych produktów ma odpowiednie badania, testy i Ocenę Bezpieczeństwa oraz jest zarejestrowany w CPNP. Kosmetyki powstają w  naszym pięknym laboratorium zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcji (GMP).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium