Wersje językowe
Filozofia

                                                                                  

Dvie: Magda i Ewa

 

Akceptujemy i szanujemy siebie oraz innych. Jesteśmy wyjątkowi, świadomi naszego piękna, bogactwa drzemiącego w naszym wnętrzu. Nie oceniamy a wspieramy. Jesteśmy ludźmi. Czasem błądzimy, ale zawsze wracamy na ścieżkę miłości. Dla nas jest Lovem.

Tworząc naturalne, kraftowe kosmetyki Lovem kieruje nami miłość. Do siebie i do drugiego człowieka, tego, co w nim piękne i naturalne. Naturalność prowadzi do przyjemnego dla nas zobowiązania dbałości o nas samych. W najlepszy z możliwych sposobów, bez żadnych kompromisów.

Pielęgnacja to codzienne zwyczaje, które mają moc wzmacniania naszego spełnienia. Traktuj te zwyczaje jako przerwę dla siebie, formę medytacji, w której wzmacniasz swoje spełnienie.

Wierzymy, że pełnia zdrowia i doskonałe samopoczucie jest możliwe tylko wtedy gdy serce, umysł i ciało pozostają w harmonii. Jest to źródło naturalnego spełnienia. Idealny kosmetyk to ruch, dobre myśli, czyste powietrze i zdrowe pożywienie. Idealny kosmetyk to zdrowy sen i radość spędzania czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Idealny kosmetyk to świadome kreowanie swojego życia i piękne pasje. Idealny kosmetyk to dbanie o siebie i innych ludzi. Idealny kosmetyk to miłość do świata i dbałość o Ziemię. Idealny kosmetyk to poszukiwanie piękna i znajdowanie szczęścia w drobnych gestach i ulotnych chwilach. Idealny kosmetyk to spełnienie, zachwyt i miłość. To wdzięczność, dawanie i branie. Idealny kosmetyk to także starannie dobrany i stosowany zgodnie z potrzebami skóry eliksir z cennych ziół, botanicznych ekstraktów, zimnotłoczonych olejów, maseł i roślinnych hydrolatów.

Idealny kosmetyk to naturalne spełnienie.

Lovem. Naturalne spełnienie

 

Mamy dla Ciebie idealny zestaw na próbę Lovem.

Pozwól sobie na naturalne spełnienie:

zestaw testerski

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium