Wersje językowe
O nas

                                                                  

 

Jesteśmy DVIE: dwa serca, dwie kobiece energie.

Łączy nas wspólne korzenie: miłość do natury i nieustanna fascynacja jej mocą.

Tworzymy kosmetyki Lovem.

Jesteśmy naturalnie spełnione.

 

Stworzyłyśmy naszą manufakturę aby wspólnie odkrywać, tworzyć i dzielić się wiedzą o cudownych naturalnych składnikach kosmetyków.

Autorskie receptury Lovem powstają w oparciu o dawną  wiedzę zielarzy i alchemików.  Największą inspiracją do powstania bogatych formuł kosmetyków były kremy wg. Galena i tradycyjnej farmakopei.

Korzystamy z ogromnej wiedzy botaników i z najnowszych badań i odkryć naukowych oraz z własnych obserwacji i doświadczeń. Poszukujemy idealnych połączeń i rozwiązań. Odkrywamy nowe możliwości i uczymy się. Wierzymy w wielką i nieograniczoną moc natury. Z szacunku dla siebie , dla naszych ciał chcemy dostarczać skórze najlepsze pożywienie. Dlatego zachwycone różnorodnością i bogactwem natury zamknęłyśmy w szklanych słoiczkach i buteleczkach naturalne składniki z całego świata.

 

Skóra to idealny łącznik ze światem zewnętrznym i zarazem zwierciadło duszy. Przekazuje informacje o braku równowagi psychicznej, o stresie, o stanie narządów wewnętrznych i nawykach żywieniowych. Skóra to cudowny i fenomenalny narząd, największy jaki mamy do dyspozycji, dlatego tak ważne jest czym ją karmimy i jakie składniki wchłania.

 

Oddajemy w Wasze ręce, zrobione przez nas i starannie zapakowane kosmetyki Lovem, wierząc, ze dzięki nim ciało będzie w idealnej harmonii piękna i zdrowia.

Lovem to kosmetyki, których same używamy, których używają nasze rodziny, bliscy i  przyjaciele, bez których nie byłoby naszej manufaktury, nie byłoby Lovem.

Dziękujemy Wam Wszystkim.

 

Zapraszamy do świata Lovem, naturalnych, botanicznych kosmetyków, gdzie nauka przeplata się z pasją i miłością do natury.

 

Jest nas DVIE. DVIE historie. Dwa życia.

Jeden cel: Dzielić się dobrem. Dzielić się Lovem.

Lovem to nasze naturalne spełnienie.

 

Magda i Ewa 

 

 Przekonaj się na własnej skórze:

serum dwufazowe bajkalina

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl