Wersje językowe
Warsztaty kosmetyczne
warsztaty z Lovem

Tworzenie kosmetycznych cudów z surowców jakie oferuje natura to nasza wielka pasja. Proponujemy i gorąco namawiamy do tworzenia własnych, zdrowych domowych kosmetyków z wykorzystaniem składników dostępnych niemal w każdej kuchni.

Mamy kilka autorskich programów warsztatowych, które zrealizujemy dla Klientów Twojego Centrum handlowego, pracowników lub Klientów Twojej firmy. 

Na warsztatach rozmawiamy o działaniu wielu produktów, które można wykorzystać do przygotowania posiłków oraz do pielęgnacji skóry. Idea zero waste jest nam bardzo bliska. Przygotowujemy wspólnie z uczestnikami warsztatów kosmetyki na podstawie opracowanych przez nas receptur. Zachęcamy do tworzenia i używania na co dzień własnych produktów pielęgnacyjnych. Rozmawiamy o tym jaki wpływ na nasze zdrowie i na zdrowy oraz młody wygląd skóry mają naturalne składniki. Zachęcamy do wykorzystywania szklanych opakowań wielokrotnego użytku.

Każdy z uczestników naszych warsztatów zabiera zrobiony (i opisany) przez siebie kosmetyk oraz otrzymuje materiały informacyjne z recepturami i składnikami, jakie może wykorzystać przy tworzeniu własnych kosmetyków pielęgnacyjnych w domu. Dostarczamy wszystkie surowce, opakowania i materiały informacyjne oraz środki dezynfekujące (płyn dezynfekujący, rękawiczki jednorazowe).

Proponowane tematy warsztatów, dotyczą przygotowania kosmetyków do oczyszczania (takich jak sól do kąpieli, peelingi, olejki i pudry do zmywania makijażu) oraz pielęgnujących i ochronnych jak toniki, sera, balsamy czy płukanki wzmacniające włosy.

 

Wszystkie kosmetyki wykonane są z naturalnych składników. Każdy uczestnik dostaje sporą dawkę informacji o naturalnej pielęgnacji i zabiera ze sobą własnoręcznie wykonane kosmetyki w szklanym opakowaniu oraz receptury i wskazówki dotyczące wykonania kosmetyków we własnym domu.

Możemy prowadzić kameralne spotkania jak i duże warsztaty obsługujące powyżej 70 osób dziennie.

Organizujemy warsztaty w centrach handlowych, na targach, w sklepach, gabinetach kosmetycznych i na wszelkiego rodzaju wydarzeniach i eventach firmowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany - organizacją warsztatów z naturalnej kosmetyki napisz do nas: biuro@lovem.euPrzygotujemy indywidualną ofertę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium